UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Bylam w sądzie na stażu, to az cud ze sie tam dostalam, moze dlatego ze praca typowo: podaj przynies pozamiataj. Pol roku wystarczylo mi zeby zobaczyc co sie tam dzieje i jak rodzinkami wszyscy tam siedza. Juz nawet nie wazne czy mamusia sędziną jest wystarczy ze w biurze siedzi to i masz prace nawet po sredniej szkole.