UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

I jeszcze należy odebrać sędziom i prokuratorom immunitety. A co najmniej je ograniczyć. Żeby odpowiadali przed prawem tak, jak wszyscy obywatele. Tego zabrakło na transparentach.

mm263

Anuluj