A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
"pały i gonić"uważaj by i Ciebie ten Twój wspaniały PIS nie pogonił, prostacki pisowcu (celowo z małej litery)
@maksymalnie trzeci troll - - tak pisowskich trolli.
Wszyscy miejscowi bolszewicy + 1 zsmpowiec. Sama młodzież. Cały Zakład Karny w Sztumie za śędziami. Tylko czemu jeszcze nas nie wypuszczacie tak jak obiecał Sławek z kało. Ja też nie uznaję tych śmiesznych sędziów powołanych jak towarzysz juszczyszyn przez kwacha czy też komoruskiego.
Wychodzi na to, że nie SLD, tylko PIS jest kontynuatorem chlubnej dla nich PZPR
Mam dokładnie takie samo zdanie! Skoncza sie łapówki i znajomosci i wtedy zaczna zapadac sprawiedliwe wyroki! Malo doinformowani nie wiedza jakie przekrety robily te ich "nietykalne" sądy
Praworzadnosc polega wlasnie na tym, ze kazdy obywatel rowniez sedzia, czy celebryta jest rowny wobec prawa. Jak jest kazdy widzi, czy to p. Najsztub, czy Durczok, czy zona p. Kalisza, czy wreszcie sami sedziowie. Neoszlachta, a my szaraczki mamy siedziec cicho i zapier.. Czy tak wyglada panstwo prawa? Kto popiera te protesty, albo jest po tamtej stronie, albo jest tak tepy, ze nic nie rozumie.
Brytyjski rząd planuje dać nie tylko Sądowi Najwyższemu, lecz także sądom niższej instancji prawo do uchylania orzeczeń Trybunału Sprawiedliwości UE po wyjściu kraju z Unii Europejskiej - poinformował w środę rzecznik premiera Borisa Johnsona. Brytyjczycy już zrozumieli, ale u nich nigdy nie było komuchów, którzy po okrągłym stole zaznali mięciutkiego lądowania.
@pawell - Tylko w UK, komuchy nie rządzą, jak u nas obecnie.
A to zmuszał Szczęsnego do podpalenia się. Za Tuska też się podpalali ludzie i co kiedy wspomnisz o tych ludziach?
Ech ty gleboka, tepa myslo.