42
15.12.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Fajnie bylo.
Ewa39 (2019.12.15)

info

3  
  3
Jak można w środku walki o ratowanie planety korzystać z plastikowych naczyń i sztućców? Przecież wszyscy od tego odchodzą, nie można było dać dobrego przykładu???
eko (2019.12.15)

info

6  
  1
Wladza zeszla w koncu do prostego ludu sluchajcie nas i wezcie sie do odbudowy elblaga pokarzcie ze wam na miescie naszym zalezy nie sprzedawajcie juz niczego.
Soltysr (2019.12.15)

info

7  
  0
Bardzo świątecznie było dziś na starówce super impreza jedzenia bardzo dużo i smacznie dla dzieci karuzele pyszne pierogi łazanki ciasto ryba barszcz palce lizać szacun dla organizatora bardzo profesjonalne podejście ochrony przy prezydencie i biskupie ochrona pilnowała władzy aż do wejścia prezydenta do samochodu nie to co w Gdańsku czy ta firma nie może zabezpieczać imprez na pomorzu? Urząd Miasta powinien pochwałę napisać dla firmy ochrony Pozdrawiam
Gosiaczek (2019.12.15)
Co innego gada. .co innego robi wraz ze swoimi radnymi.
Hipokryta ?? (2019.12.15)
Wszystko bylo niezle jak na nasze miasto fakt. Lazanki dobre i babeczki z serem wow.
Endriu1 (2019.12.15)
No bylo ok karuzele i reszta bezpiecznie i tak trzymac
Egon6 (2019.12.15)
Fajnie bylo wczoraj i dzisiaj bardziej kolorowo.plus za mikolaja.dzieci zadowolone fajne fotki.bezpiecznie i mile popoludnie
Tadekf (2019.12.15)
W gdansku byl zaklad pracy chronionej jakis wielobranzowy nie pamietam.
Jasiek50 (2019.12.15)
Niestety ubogo, parę kramow tych co latem i nic poza tym, ale coz tak chcemy tak mamy! Tylko malo radnych bylo w kolejce po calusa z oplatkiem? Wstydzili sie za podwyżki?
(2019.12.15)

info

6  
  0