A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
oraz tym co lubą siać terror, mobbingować i zastraszać, czyli starej gwardii co została w epoce lat 90 tych, bo niektórzy na tym opierają swoje jedyne umiejętności
życzliwość była za Wilka ! i
Panie Wróblewski odpuść Nie chce twoich dobroci na święta dam radę bez Cb Złap się za jaj.ka Nie sprzedawaj zdroju zrób bażantarnie zrób porządek w spółkach elbląskich itp itd
@Whisky_dżin - taa, a Mikołaj byl swiety i był kobietą w dwoch osobach
uważam, że Pan prezydent ma rację, bądźmy dla sibie życzliwi, wpłacajmy pieniądze na konto wyborcze Pana prezydenta, dobro wraca potrzykroć, zlotówka wpłacono wróci jak 3 zł albo i jeszcze więcej
Glupol z Ciebie Hahaha
wszędzie te plebany
Tą zyczliwoscią ze strony niektórych powodującą rozstrój żołądka powinna zajac się Inspekcja Pracy,
I kto to mówi,do zyczliwosci mu daleko .Przykro
Mieszkancy elblaga nie sa mili dla siebie wina polozenia na depresji haha.