42
15.12.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
oraz tym co lubą siać terror, mobbingować i zastraszać, czyli starej gwardii co została w epoce lat 90 tych, bo niektórzy na tym opierają swoje jedyne umiejętności
(2019.12.15)

info

15  
  1
życzliwość była za Wilka ! i
(2019.12.15)

info

16  
  12
Panie Wróblewski odpuść Nie chce twoich dobroci na święta dam radę bez Cb Złap się za jaj.ka Nie sprzedawaj zdroju zrób bażantarnie zrób porządek w spółkach elbląskich itp itd
Anty wrobe (2019.12.15)

info

19  
  1
@Whisky_dżin - taa, a Mikołaj byl swiety i był kobietą w dwoch osobach
uważam, że Pan prezydent ma rację, bądźmy dla sibie życzliwi, wpłacajmy pieniądze na konto wyborcze Pana prezydenta, dobro wraca potrzykroć, zlotówka wpłacono wróci jak 3 zł albo i jeszcze więcej
Wpłatomat (2019.12.15)
Glupol z Ciebie Hahaha
Anty komuch (2019.12.15)
wszędzie te plebany
(2019.12.15)

info

4  
  3
Tą zyczliwoscią ze strony niektórych powodującą rozstrój żołądka powinna zajac się Inspekcja Pracy,
(2019.12.15)

info

11  
  0
I kto to mówi,do zyczliwosci mu daleko .Przykro
Urazona (2019.12.15)

info

10  
  0
Mieszkancy elblaga nie sa mili dla siebie wina polozenia na depresji haha.
Elblazanki (2019.12.15)

info

5  
  1