Wybrany wątek opinii

Bardzo świątecznie było dziś na starówce super impreza jedzenia bardzo dużo i smacznie dla dzieci karuzele pyszne pierogi łazanki ciasto ryba barszcz palce lizać szacun dla organizatora bardzo profesjonalne podejście ochrony przy prezydencie i biskupie ochrona pilnowała władzy aż do wejścia prezydenta do samochodu nie to co w Gdańsku czy ta firma nie może zabezpieczać imprez na pomorzu? Urząd Miasta powinien pochwałę napisać dla firmy ochrony Pozdrawiam
Gosiaczek (2019.12.15)
Wszystko bylo niezle jak na nasze miasto fakt. Lazanki dobre i babeczki z serem wow.
Endriu1 (2019.12.15)
No bylo ok karuzele i reszta bezpiecznie i tak trzymac
Egon6 (2019.12.15)
Fajnie bylo wczoraj i dzisiaj bardziej kolorowo.plus za mikolaja.dzieci zadowolone fajne fotki.bezpiecznie i mile popoludnie
Tadekf (2019.12.15)
W gdansku byl zaklad pracy chronionej jakis wielobranzowy nie pamietam.
Jasiek50 (2019.12.15)
Ta sama osoba chyba kilka razy napisała. A nie za dużo kolagenu i żelatyny dodali do galaretki? Pytam, bo wnioskuję, że wazelinka nie potrzebna.
(2019.12.16)
Powrót do komentarzy