Wybrany wątek opinii
Bardzo świątecznie było dziś na starówce super impreza jedzenia bardzo dużo i smacznie dla dzieci karuzele pyszne pierogi łazanki ciasto ryba barszcz palce lizać szacun dla organizatora bardzo profesjonalne podejście ochrony przy prezydencie i biskupie ochrona pilnowała władzy aż do wejścia prezydenta do samochodu nie to co w Gdańsku czy ta firma nie może zabezpieczać imprez na pomorzu? Urząd Miasta powinien pochwałę napisać dla firmy ochrony Pozdrawiam
Do moderacji
Odpowiedz
7
7
Wszystko bylo niezle jak na nasze miasto fakt. Lazanki dobre i babeczki z serem wow.
Do moderacji
Odpowiedz
0
5
No bylo ok karuzele i reszta bezpiecznie i tak trzymac
Do moderacji
Odpowiedz
1
2
Fajnie bylo wczoraj i dzisiaj bardziej kolorowo.plus za mikolaja.dzieci zadowolone fajne fotki.bezpiecznie i mile popoludnie
Do moderacji
Odpowiedz
1
2
W gdansku byl zaklad pracy chronionej jakis wielobranzowy nie pamietam.
Do moderacji
Odpowiedz
3
0
Ta sama osoba chyba kilka razy napisała. A nie za dużo kolagenu i żelatyny dodali do galaretki? Pytam, bo wnioskuję, że wazelinka nie potrzebna.
Do moderacji
Odpowiedz
6
1