UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Niestety ubogo, parę kramow tych co latem i nic poza tym, ale coz tak chcemy tak mamy! Tylko malo radnych bylo w kolejce po calusa z oplatkiem? Wstydzili sie za podwyżki?


Anuluj