UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Niestety ubogo, parę kramow tych co latem i nic poza tym, ale coz tak chcemy tak mamy! Tylko malo radnych bylo w kolejce po calusa z oplatkiem? Wstydzili sie za podwyżki?
Niestety ubogo, parę kramow tych co latem i nic poza tym, ale coz tak chcemy tak mamy! Tylko malo radnych bylo w kolejce po calusa z oplatkiem? Wstydzili sie za podwyżki?