A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
I Boże broń nie rozmawiajcie w święta o polityce bo się pozabijacie. ..
@Hipokryta ?? - uwazaj bo proces ci wytoczy i dopiero w Slupsku znajda sie sedziowie godni zawodu
Żenujące, że seniorki biegają na wszystkie imprezy, gdzie można zjeść. Czy naprawdę nie mają? Może na starość człowiek się robi taki zachłanny?
Kałboj!
Nie oszukujmy się tym razem byla to porażka! Ale tak juz to idzie, kazdy to czuje, wie i widzi !a za jakis czas zostaną wyciągnięte konsekwencje bo z ludzmi mozna pogrywać do czasu
Ta sama osoba chyba kilka razy napisała. A nie za dużo kolagenu i żelatyny dodali do galaretki? Pytam, bo wnioskuję, że wazelinka nie potrzebna.
dlaczego Wróblewski w listopadzie 2018 r po cichu podniósł opłaty za wieczyste użytkowanie???
nie wiem co trzeba mieć w głowie żeby dzielić się opłatkiem z takim zakłamanym i nieszczerym gospodarzem Wróblewskim, nic nie robiącym dla mieszkańców obłudnikiem
prezydent niestety nie kiwnie palcem zeby pomóc człowiekowi doswiatczylam tego nawet nie slucha mysli tyklo o sobie
Wigilia to 24 grudzień!!! Jak tacy dobrzy niech zrobią to chociażby rano w dzień w którym jest a nie tydzień wcześniej. A tak nawiasem biskup niewie kiedy jest wigilia?