42
15.12.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
I Boże broń nie rozmawiajcie w święta o polityce bo się pozabijacie. ..
Jaaaa (2019.12.15)

info

7  
  2
@Hipokryta ?? - uwazaj bo proces ci wytoczy i dopiero w Slupsku znajda sie sedziowie godni zawodu
Żenujące, że seniorki biegają na wszystkie imprezy, gdzie można zjeść. Czy naprawdę nie mają? Może na starość człowiek się robi taki zachłanny?
(2019.12.16)

info

5  
  1
Kałboj!
Mimi (2019.12.16)
Nie oszukujmy się tym razem byla to porażka! Ale tak juz to idzie, kazdy to czuje, wie i widzi !a za jakis czas zostaną wyciągnięte konsekwencje bo z ludzmi mozna pogrywać do czasu
(2019.12.16)

info

5  
  0
Ta sama osoba chyba kilka razy napisała. A nie za dużo kolagenu i żelatyny dodali do galaretki? Pytam, bo wnioskuję, że wazelinka nie potrzebna.
dlaczego Wróblewski w listopadzie 2018 r po cichu podniósł opłaty za wieczyste użytkowanie???
(2019.12.16)

info

4  
  0
nie wiem co trzeba mieć w głowie żeby dzielić się opłatkiem z takim zakłamanym i nieszczerym gospodarzem Wróblewskim, nic nie robiącym dla mieszkańców obłudnikiem
(2019.12.16)

info

5  
  1
prezydent niestety nie kiwnie palcem zeby pomóc człowiekowi doswiatczylam tego nawet nie slucha mysli tyklo o sobie
(2019.12.16)

info

5  
  0
Wigilia to 24 grudzień!!! Jak tacy dobrzy niech zrobią to chociażby rano w dzień w którym jest a nie tydzień wcześniej. A tak nawiasem biskup niewie kiedy jest wigilia?
Aaab (2019.12.16)

info

2  
  2