UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Wladza zeszla w koncu do prostego ludu sluchajcie nas i wezcie sie do odbudowy elblaga pokarzcie ze wam na miescie naszym zalezy nie sprzedawajcie juz niczego.

Soltysr

Anuluj