UWAGA!
[X]
Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Bardzo świątecznie było dziś na starówce super impreza jedzenia bardzo dużo i smacznie dla dzieci karuzele pyszne pierogi łazanki ciasto ryba barszcz palce lizać szacun dla organizatora bardzo profesjonalne podejście ochrony przy prezydencie i biskupie ochrona pilnowała władzy aż do wejścia prezydenta do samochodu nie to co w Gdańsku czy ta firma nie może zabezpieczać imprez na pomorzu? Urząd Miasta powinien pochwałę napisać dla firmy ochrony Pozdrawiam
Gosiaczek