UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Bardzo świątecznie było dziś na starówce super impreza jedzenia bardzo dużo i smacznie dla dzieci karuzele pyszne pierogi łazanki ciasto ryba barszcz palce lizać szacun dla organizatora bardzo profesjonalne podejście ochrony przy prezydencie i biskupie ochrona pilnowała władzy aż do wejścia prezydenta do samochodu nie to co w Gdańsku czy ta firma nie może zabezpieczać imprez na pomorzu? Urząd Miasta powinien pochwałę napisać dla firmy ochrony Pozdrawiam

Gosiaczek

Anuluj