UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Zeby czuć atmosferę świąt to trzeba najpierw ją stworzyć a poki co skutecznie ją zepsuto podwyzkami więc niech radni się bawią
Zeby czuć atmosferę świąt to trzeba najpierw ją stworzyć a poki co skutecznie ją zepsuto podwyzkami więc niech radni się bawią