UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Super to w tym roku zorganizowali! A karuzela i atrakcje mega! Oczywiście marudy zawsze muszę sie znaleźć... uważam że jest porównywalny do tego w Gdańsku a nawet więcej atrakcji wiec myślę, że nie mamy co narzekać!

Jestok

Anuluj