UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Super to w tym roku zorganizowali! A karuzela i atrakcje mega! Oczywiście marudy zawsze muszę sie znaleźć... uważam że jest porównywalny do tego w Gdańsku a nawet więcej atrakcji wiec myślę, że nie mamy co narzekać!
Jestok