UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Bardzo ładniejest teraz na Starówce. Wśrod osób sprzedających też słychać opinie, że Gdańsk ma oświetlenie i wystrój.Tylko jaki Gdańsk ma budżet, a jaki my. Cieszmy się tym co mamy.
Elblążankaciekawa
Bardzo ładniejest teraz na Starówce. Wśrod osób sprzedających też słychać opinie, że Gdańsk ma oświetlenie i wystrój.Tylko jaki Gdańsk ma budżet, a jaki my. Cieszmy się tym co mamy.
Elblążankaciekawa