UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Bardzo ładniejest teraz na Starówce. Wśrod osób sprzedających też słychać opinie, że Gdańsk ma oświetlenie i wystrój.Tylko jaki Gdańsk ma budżet, a jaki my. Cieszmy się tym co mamy.

Elblążankaciekawa

Anuluj