UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Na miescie bidnie, ciemno, zero oswietleñ świątecznych, szaro, smutno to chyba jakas kpina!jakis w innych miastach i miasteczkach mimo ciezkiej podobno sytuacji wszystko wygląda radośnie! Zero atmosfery świąt!tym co podejmują takie decyzje nic juz do zycia nie trzeba!