UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Na miescie bidnie, ciemno, zero oswietleñ świątecznych, szaro, smutno to chyba jakas kpina!jakis w innych miastach i miasteczkach mimo ciezkiej podobno sytuacji wszystko wygląda radośnie! Zero atmosfery świąt!tym co podejmują takie decyzje nic juz do zycia nie trzeba!