UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Super to w tym roku zorganizowali! A karuzela i atrakcje mega! Oczywiście marudy zawsze muszę sie znaleźć... uważam że jest porównywalny do tego w Gdańsku a nawet więcej atrakcji wiec myślę, że nie mamy co narzekać!

Jestok