Wybrany wątek opinii

Trzymam kciuki. To największa inwestycja władzy centralnej mierzona "pod Elbląg" od lat. Kto myśli inaczej ten nie rozumie wielu spraw...
Tubylec (2019.12.05)
Nie zapominajmy o nowej DS7, do Gdańska. Działa dopiero od roku a ma się wrażenie że od lat, tak była nam potrzebna.
Ja też tu mieszkam (2019.12.05)
Powrót do komentarzy