Wybrany wątek opinii
Trzymam kciuki. To największa inwestycja władzy centralnej mierzona "pod Elbląg" od lat. Kto myśli inaczej ten nie rozumie wielu spraw...
Do moderacji
Odpowiedz
57
21
Nie zapominajmy o nowej DS7, do Gdańska. Działa dopiero od roku a ma się wrażenie że od lat, tak była nam potrzebna.
Do moderacji
Odpowiedz
19
2