UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nie zapominajmy o nowej DS7, do Gdańska. Działa dopiero od roku a ma się wrażenie że od lat, tak była nam potrzebna.

Ja też tu mieszkam

Anuluj