UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nie zapominajmy o nowej DS7, do Gdańska. Działa dopiero od roku a ma się wrażenie że od lat, tak była nam potrzebna.
Ja też tu mieszkam
Nie zapominajmy o nowej DS7, do Gdańska. Działa dopiero od roku a ma się wrażenie że od lat, tak była nam potrzebna.
Ja też tu mieszkam