UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Władze Elbląga już powinny budować własny statek wycieczkowy, który by pływał z Elbląga do Trójmiasta i na Hel lub do republik bałtyckich a oni nic nie robią.


Anuluj