UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Władze Elbląga już powinny budować własny statek wycieczkowy, który by pływał z Elbląga do Trójmiasta i na Hel lub do republik bałtyckich a oni nic nie robią.
Władze Elbląga już powinny budować własny statek wycieczkowy, który by pływał z Elbląga do Trójmiasta i na Hel lub do republik bałtyckich a oni nic nie robią.