Wybrany wątek opinii
ta jednak koparka i jedna wywrotka, to cieżki sprzęt?
Do moderacji
Odpowiedz
17
19
Czytaj ze zrozumieniem. Nie ile , jaki?
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
Nie jedna tylko więcej i są wozidła
Do moderacji
Odpowiedz
5
2
@xxxxxxxx - Są takie ciężkie że ja sam ich nie podniosę
Do moderacji
Odpowiedz
2
3
Koparka I wywrotka to ciezki sprzet,do lekkiego zalicza sie : taczke,lopate,wiadro,hulajnoge,wciagarke przyscienna,zurawik samochodowy,reczny bloczek,wozek dwukolowy tzw japonke,powtorz zebys zapamietal.Garbusiarz cyklista
Do moderacji
Odpowiedz
1
1
@xxxxxxxx - Na filmiku z drona są aż po 2 (słownie DWIE) : koparki i wywrotki. Ale jakoś tak niemrawo pracują. .. A swoją drogą - gdzie wywożą tę ziemię ? By mi się przydało trochę do ogródka. ..
Do moderacji
Odpowiedz
1
2
@Zbyszek1 - Również twoje grabki i wiaderko.
Do moderacji
Odpowiedz
1
1