Wybrany wątek opinii

ta jednak koparka i jedna wywrotka, to cieżki sprzęt?
xxxxxxxx (2019.12.05)
Czytaj ze zrozumieniem. Nie ile , jaki?
Przekop (2019.12.05)
Nie jedna tylko więcej i są wozidła
(2019.12.05)
@xxxxxxxx - Są takie ciężkie że ja sam ich nie podniosę
rrrrrr (2019.12.05)
Koparka I wywrotka to ciezki sprzet,do lekkiego zalicza sie : taczke,lopate,wiadro,hulajnoge,wciagarke przyscienna,zurawik samochodowy,reczny bloczek,wozek dwukolowy tzw japonke,powtorz zebys zapamietal.Garbusiarz cyklista
Zbyszek1 (2019.12.06)
@xxxxxxxx - Na filmiku z drona są aż po 2 (słownie DWIE) : koparki i wywrotki. Ale jakoś tak niemrawo pracują. .. A swoją drogą - gdzie wywożą tę ziemię ? By mi się przydało trochę do ogródka. ..
Mam pytanie... (2019.12.06)
@Zbyszek1 - Również twoje grabki i wiaderko.
góralniskopienny (2019.12.07)
Powrót do komentarzy