UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

To że masz 300 koni nic nie znaczy możesz mieć i 500 jak jest ograniczenie do 40 to jak nie zamulac ?inna sprawa jest że przejścia dla pieszych są słabo podświetlone i po zmroku czasem pieszy się pojawia na czarno ubrany i czasem w ostatniej chwili go widać ale w dzień ?kierowca merca pewnie też myślał że 300 koni to wszystko co mu potrzeba

irek2008