113
30.11.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Weź człowieczku zacznij się leczyć. Pewnie następna kolizja względnie wypadek będzie twój
& (2019.11.30)
mógłbyś się podpisać znali byśmy imią
lokiso (2019.11.30)
Ty to co najwyżej masz IQ na poziomie swojej rury wydechowej
Elblążaninzeg (2019.11.30)
A jak przekroczy prędkość np. autobusem miejskim, albo radiowozem czy kartką, a takie przypadki już bywały w Polsce nie jadąc na interwencję to co też mają zabierać? I komu wtedy oddadzą samochód?
(2019.11.30)
Jakie 10 minut ? Co ty za bzdury wypisujesz ? Często korzystam z przejścia dla pieszych i widzę, że auta coraz częściej ustępują pierwszeństwa pieszym, więc nie siej fermentu
A_L (2019.11.30)
Josuha ważniejsza to jest zasada organicznego zaufania, jak 1 się zatrzyma, a 2 wariat gna to nie wchodzisz pod ten 2 samochód pomimo tego, że ty masz pierwszeństwo bo Cię potrąci. Proste. No chyba, że chcesz być połamany.
(2019.11.30)
W W. Brytanii nikt się nie zatrzymuje, a to cywilizowany kraj.
(2019.11.30)
Karac rowerzystów chodniki i przejscia dla pieszych. A policja nie reaguje. I mamy wypadki.
(2019.11.30)
"W W. Brytanii nikt się nie zatrzymuje, a to cywilizowany kraj. " Tak to cudowny kraj i WSZYSCY się zatrzymują. Trzeba tam pojechać, a nie bredzić pisowcu.
(2019.11.30)
Jezdnia dla aut chodnik dla pieszych kiedy pieszy zrozumie że z autem przegra.
Mietek22 (2019.11.30)

info

8  
  5