A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Weź człowieczku zacznij się leczyć. Pewnie następna kolizja względnie wypadek będzie twój
mógłbyś się podpisać znali byśmy imią
Ty to co najwyżej masz IQ na poziomie swojej rury wydechowej
A jak przekroczy prędkość np. autobusem miejskim, albo radiowozem czy kartką, a takie przypadki już bywały w Polsce nie jadąc na interwencję to co też mają zabierać? I komu wtedy oddadzą samochód?
Jakie 10 minut ? Co ty za bzdury wypisujesz ?
Często korzystam z przejścia dla pieszych i widzę, że auta coraz częściej ustępują pierwszeństwa pieszym, więc nie siej fermentu
Josuha ważniejsza to jest zasada organicznego zaufania, jak 1 się zatrzyma, a 2 wariat gna to nie wchodzisz pod ten 2 samochód pomimo tego, że ty masz pierwszeństwo bo Cię potrąci. Proste. No chyba, że chcesz być połamany.
W W. Brytanii nikt się nie zatrzymuje, a to cywilizowany kraj.
Karac rowerzystów chodniki i przejscia dla pieszych. A policja nie reaguje. I mamy wypadki.
"W W. Brytanii nikt się nie zatrzymuje, a to cywilizowany kraj. " Tak to cudowny kraj i WSZYSCY się zatrzymują. Trzeba tam pojechać, a nie bredzić pisowcu.
Jezdnia dla aut chodnik dla pieszych kiedy pieszy zrozumie że z autem przegra.