UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
nie nosza odblaskow rowerzysta wjechal gazujac na pasy smial sie !musialam w ostatniej chwili zahamowac a przed pasami zwalniam.kurde czy tak trudno zalozyc odblask i lampe na rower.
Ranczo45tt
nie nosza odblaskow rowerzysta wjechal gazujac na pasy smial sie !musialam w ostatniej chwili zahamowac a przed pasami zwalniam.kurde czy tak trudno zalozyc odblask i lampe na rower.
Ranczo45tt