UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

nie nosza odblaskow rowerzysta wjechal gazujac na pasy smial sie !musialam w ostatniej chwili zahamowac a przed pasami zwalniam.kurde czy tak trudno zalozyc odblask i lampe na rower.

Ranczo45tt

Anuluj