UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Tuż za przejściem jest skręt w ul. Ściegiennego, prawie nikt tam skręcający nie włącza kierunkowskazu, tylko jedzie ślimaczym tempem i skręca, to jest mylące, bo ktoś jadący obok jest przekonany ze ów będzie skręcał, a jeżeli tam faktycznie skręcał i miał wł. kierunkowskaz, to zmyła całkowita. Nisko słoneczko też nie ułatwia. Pieszy prawdopodobnie by się zatrzymał, ale rowerzysta jak pociąg towarowy. Jest to jedno z wielu parszywych miejsc.

zxc