35
27.11.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
O tym samym pomyslalem
Toigok (2019.11.27)
Chyba trzeba być chorym na umyśle,żeby uwierzyć że samo zapaliło się 7 aut .Jedno no może dwa stojące od siebie w odległośći 2 metrów. Dobrze że od nich jeszcze nią zapaliłysię te na Stawidłowej i u Gramatowskiego na Warszawskiej.Czyste jaja.
(2019.11.27)
Grześ laweta będzie miała co robić hahaha
Oralny (2019.11.27)

info

1  
  2
To poczytaj alkoholiczko i klatce Faradaya. Może piorun uderzył w główkę? :) pozdrów Janusza
Cztelnik93345 (2019.11.28)
@Gość 45 - Jak można cieszyć się z czyjegoś nieszczęścia? Zastanówcie się, czy chcielibyście znaleźć się na miejscu właściciela warsztatu, czy właścicieli tych samochodów. .. .Ludzie trochę mniej jadu. .. .ten świat jest wystarczająco podły. .. ..
Gagatek (2019.11.28)
Być może ktoś był niezadowolony z usług tego warsztatu ?
(2019.11.28)
Jest jeden warsztat w Elblagu ktoremu by sie to nalezalo. .. naciagacze i oszusci syn i stary. .. Ci co wiedza o kogo chodzi potwierdza. .. dawno powinni w pudle siedziec oboje. ..
Mkk (2019.11.28)
No to oodpówiadaj gdzie nie wolno jeździć i czego unikać...
Pirat (2019.11.28)
Szkoda właścicieli, ponieważ bardzo fajni. .. .ale już taki E. który wstawia tam graty z Niemiec i oszukuje ludzi mógł podpaść. ..
olgierd (2019.11.29)

info

0  
  0
Brawo ktoś normalny piszę prawdę
RUS (2019.11.29)