Wybrany wątek opinii

To piorun, widziałam go gdy wracałam z dyskoteki. Byłam trochę podpita ale pamiętam ten huk. Aż padłam na chodnik. P. S Złamałam sobie obcas Pozdrawiam Grażynka 40%
Grażynka 40% (2019.11.27)
To poczytaj alkoholiczko i klatce Faradaya. Może piorun uderzył w główkę? :) pozdrów Janusza
Cztelnik93345 (2019.11.28)
Powrót do komentarzy