Wybrany wątek opinii
To piorun, widziałam go gdy wracałam z dyskoteki. Byłam trochę podpita ale pamiętam ten huk. Aż padłam na chodnik.
P. S
Złamałam sobie obcas
Pozdrawiam Grażynka 40%
Do moderacji
Odpowiedz
3
7
To poczytaj alkoholiczko i klatce Faradaya. Może piorun uderzył w główkę? :) pozdrów Janusza
Do moderacji
Odpowiedz
2
1