UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Gość 45 - Jak można cieszyć się z czyjegoś nieszczęścia? Zastanówcie się, czy chcielibyście znaleźć się na miejscu właściciela warsztatu, czy właścicieli tych samochodów. .. .Ludzie trochę mniej jadu. .. .ten świat jest wystarczająco podły. .. ..
Gagatek