UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@Gość 45 - Jak można cieszyć się z czyjegoś nieszczęścia? Zastanówcie się, czy chcielibyście znaleźć się na miejscu właściciela warsztatu, czy właścicieli tych samochodów. .. .Ludzie trochę mniej jadu. .. .ten świat jest wystarczająco podły. .. ..
Gagatek