UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Chyba trzeba być chorym na umyśle,żeby uwierzyć że samo zapaliło się 7 aut .Jedno no może dwa stojące od siebie w odległośći 2 metrów. Dobrze że od nich jeszcze nią zapaliłysię te na Stawidłowej i u Gramatowskiego na Warszawskiej.Czyste jaja.