Wybrany wątek opinii
Patrząc na komentarze to zawistne i wredne elblongi w akcji cieszą się z czyjegoś nieszczęścia. Najgorsi ludzie
w Polsce.
Do moderacji
Odpowiedz
12
0
@Gość 45 - Jak można cieszyć się z czyjegoś nieszczęścia? Zastanówcie się, czy chcielibyście znaleźć się na miejscu właściciela warsztatu, czy właścicieli tych samochodów. .. .Ludzie trochę mniej jadu. .. .ten świat jest wystarczająco podły. .. ..
Do moderacji
Odpowiedz
9
0