Wybrany wątek opinii

Patrząc na komentarze to zawistne i wredne elblongi w akcji cieszą się z czyjegoś nieszczęścia. Najgorsi ludzie w Polsce.
Gość 45 (2019.11.27)
@Gość 45 - Jak można cieszyć się z czyjegoś nieszczęścia? Zastanówcie się, czy chcielibyście znaleźć się na miejscu właściciela warsztatu, czy właścicieli tych samochodów. .. .Ludzie trochę mniej jadu. .. .ten świat jest wystarczająco podły. .. ..
Gagatek (2019.11.28)
Powrót do komentarzy