UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Szkoda właścicieli, ponieważ bardzo fajni. .. .ale już taki E. który wstawia tam graty z Niemiec i oszukuje ludzi mógł podpaść. ..
olgierd
Szkoda właścicieli, ponieważ bardzo fajni. .. .ale już taki E. który wstawia tam graty z Niemiec i oszukuje ludzi mógł podpaść. ..
olgierd