UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Szkoda właścicieli, ponieważ bardzo fajni. .. .ale już taki E. który wstawia tam graty z Niemiec i oszukuje ludzi mógł podpaść. ..

olgierd

Anuluj