35
27.11.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Cymbale jedz zobacz odległości aut jedno przy drugim chyba logiczne że się tyle aut spalilo bo blisko stały i temperatura była potężna!
RUS (2019.11.29)
Chorzy ludzie z was co za porady naród masz pojęcie co ci ludzie przeżyli już i teraz znów masakra nie pie.. głupot nikomu nie życzę takich problemów SYLWEK JESTEM Z WAMI
(2019.11.29)
Zdarzenie jest przykre i kłopotów związanych z tym mnóstwo, to oczywiste. Ale takie rzeczy nie dzieją się przypadkiem.
(2019.11.29)

info

2  
  0
@Mkk - Mar. .. .. ? Koło Opla ?
(2019.11.29)
Do dziś, 01 marca 2020.nasza sprawna policja nie zatrzymala podpalacza, mimo jego zdjęć z wielu kamer. Gratulacje.
(2020.03.01)

info

1  
  0