A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Cymbale jedz zobacz odległości aut jedno przy drugim chyba logiczne że się tyle aut spalilo bo blisko stały i temperatura była potężna!
Chorzy ludzie z was co za porady naród masz pojęcie co ci ludzie przeżyli już i teraz znów masakra nie pie.. głupot nikomu nie życzę takich problemów SYLWEK JESTEM Z WAMI
Zdarzenie jest przykre i kłopotów związanych z tym mnóstwo, to oczywiste. Ale takie rzeczy nie dzieją się przypadkiem.
@Mkk - Mar. .. .. ? Koło Opla ?
Do dziś, 01 marca 2020.nasza sprawna policja nie zatrzymala podpalacza, mimo jego zdjęć z wielu kamer.
Gratulacje.