A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@wilkaniec - ma racje szroty stoja sprowadzane z zagranicy a ciebie boli ze pare slow prawdy napisal haha barani cycu
Nie doszlo do pożaru, tylko do umyslnego podpalenia.
Chcielibysmy jak najszybciej zobaczyć twarzyczkę podpalacza, a na pewno wlaściciele tych aut.
ponieważ temat jest pokazywany juz na Polsat i TVN 24 ciężko chyba bedzie policji umorzyć sledztwo bez wykrycia sprawcy
dwaj pierwsi - a skad wy to wszystko wiecie ?
To piorun, widziałam go gdy wracałam z dyskoteki. Byłam trochę podpita ale pamiętam ten huk. Aż padłam na chodnik.
P. S
Złamałam sobie obcas
Pozdrawiam Grażynka 40%
TE @ wilkaniec- to że masz ptasi móżdżek i nie podołasz w żadnej pracy, udowodniłeś swoim słownictwem-bo kto takiego prymitywa chciałby zatrudnić
Grażynka następnym razem na izbie się zbudzisz.....
Grażynka następnym razem na izbie się zbudzisz.....
szkoda aut i tego pana właściciela warsztatu - nieszczęśliwy wypadek pewno zwarcie się zrobiło w jednym i tak poszło dalej a z tego co widze to porządne autka były tam - na pewno ładne
Patrząc na komentarze to zawistne i wredne elblongi w akcji cieszą się z czyjegoś nieszczęścia. Najgorsi ludzie
w Polsce.
Drodzy Elblazanie...ktos napisał że było to celowe podpalenie i mial racje.Bedzie to bardzo latwe do sprawdzenia bo to bardzo dobry warsztat i mial monitoring.
Ale zapewne jak żaden warsztat nie miał ubezpieczonego miejsca postojowego i żaden "chajc" jak ktoś pisze z ubezpieczenia nie wchodzi w grę.
Jak dla każdego właściciela jest to bardzo duży kłopot więc proszę ograniczcie swoje glupkowate wpisy.Teraz tylko może się wykazać Policja i zrobić wszytko aby podpalacz poniósł konsekwencje a nie właściciel warsztatu.
Więc Panowie Policjanci...do dzieła.