32
21.11.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
24.11.2019. Muszla Koncertowa w Bazantarni. Godz.12.00 Bieg charytatywny dla Szymonka. Wydarzenia proszę tez szukac na Facebook. "Pobiegnijmy dla Szymonka
Lubię Pomagać :) (2019.11.21)

info

6  
  4
Czy miasto ma jakiś plan zarządzania Bażantarnią? Co by nie mówić, to wg mnie jest największą atrakcja w tym mieście(obok starego miasta), a jest tak zaniebane, że szkoda gadać. Zresztą można zobaczyć nawet w listopadowe niedziele ile samochodów jest zaparkowanych koło Polanki i Muszli, pokazuje to jak dużym zainteresowaniem cieszy się to miejsce. Nie raz można było przeczytać opinie osób niezwiązanych z Elblągiem, że Bażantarnia jest piękna. Dodając tendencje jakie mamy na świecie, czyli moda dbanie o środowisko, ekologie, a także zdrowy tryb życia przecież to idealnie wpisuje się w inwestycje w Bażantarni.
(2019.11.21)
@hamulcowy - Nieprawda, towarzyszu hamulcowy - kasę wyłożyły Wody Polskie (PiS), miasto (słup-szkodniki) i Lasy Państwowe (w zasadzie też PiSowska klika szkodnicza). Warto tu zapamiętać, że zrobiły to dopiero przyciśnięte do muru brakiem wyborczego poparcia dla PiS w mieście w ostatnich dniach kampanii wyborczej, bo wcześniej projekt naprawy Czerwonego Szlaku i usunięcia popowodziowych zniszczeń bezczelnie a cynicznie na niekorzyść miasta i mieszkańców sabotowały, marny propagandysto;
RobertKoliński (2019.11.21)
Rozlewasz żółć przy kazdorazowym wspomnieniu Prawa i Sprawiedliwości. Ronię łze nad tobą. Oby wszechmogacy Bóg wspierał twoja cierpliwość na następne 4 lata.
(2019.11.21)
Coś sobie projektujesz ewidentnie - za dobre działania, jak np. te dot. poparcia dla reaktywacji Kolei Nadzalewowej, chętnie propsuję nawet PiS. Nie moja jednak wina, że większość ich aktywności (całego PO-PiSu zresztą) nosi znamiona szkodnictwa i populizmu. Ja tylko komentuję rzeczywistość, to ci ludzie natomiast próbują ją tworzyć. A jak to robią, to właśnie widać. PS. Boga nie ma;
RobertKoliński (2019.11.21)
Bazantarnia ta przedwojenna to bylo centrum rekreacji. Czy chociaz raz mozemy brac przyklad z innych a nie tylko niszczyc. Wiem ze jest tu ludnosc naplywowa ale tu mieszkamy i tu jest nasz dom wiec go nie rujnujmy. Tam skad pochodza nasi ojcowie juz nikt na nas nie czeka zrozumcie.
Gosc (2019.11.21)
Ziomuś, kasę to ja i inni pracujacy wykładamy w podatkach za swoją ciężką pracę a nie żaden polityk.
(2019.11.21)
Nie wspomniałem przecież o żadnych politykach w swoim komentarzu, ale o instytucjach zarządzanych przez konkretne grupy - fakt, że polityczne. Przy okazji warto tu nadmienić, że a) politycy też płacą zwykle podatki oraz b) budżet państwa nie składa się tylko z podatków, o czym zapomina się często w populistycznych dyskusjach i czego nie wiedziała również m. in. wiedźma Thatcher opowiadając swoje głupoty na temat państwa i pieniędzy w jego budżecie;) Ale to jest inna, dłuższa historia.
RobertKoliński (2019.11.21)
BHP kłania się. Pracownicy na zdjęciach bez kasków ochronnych.
WikiPiki (2019.11.21)

info

5  
  1
Czy wy naprawdę wierzycie, że po tej "naprawie" będzie lepiej?
15lat33dni (2019.11.21)

info

2  
  1