UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Bazantarnia ta przedwojenna to bylo centrum rekreacji. Czy chociaz raz mozemy brac przyklad z innych a nie tylko niszczyc. Wiem ze jest tu ludnosc naplywowa ale tu mieszkamy i tu jest nasz dom wiec go nie rujnujmy. Tam skad pochodza nasi ojcowie juz nikt na nas nie czeka zrozumcie.

Gosc

Anuluj