UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Bazantarnia ta przedwojenna to bylo centrum rekreacji. Czy chociaz raz mozemy brac przyklad z innych a nie tylko niszczyc. Wiem ze jest tu ludnosc naplywowa ale tu mieszkamy i tu jest nasz dom wiec go nie rujnujmy. Tam skad pochodza nasi ojcowie juz nikt na nas nie czeka zrozumcie.
Gosc