UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Czy miasto ma jakiś plan zarządzania Bażantarnią? Co by nie mówić, to wg mnie jest największą atrakcja w tym mieście(obok starego miasta), a jest tak zaniebane, że szkoda gadać. Zresztą można zobaczyć nawet w listopadowe niedziele ile samochodów jest zaparkowanych koło Polanki i Muszli, pokazuje to jak dużym zainteresowaniem cieszy się to miejsce. Nie raz można było przeczytać opinie osób niezwiązanych z Elblągiem, że Bażantarnia jest piękna. Dodając tendencje jakie mamy na świecie, czyli moda dbanie o środowisko, ekologie, a także zdrowy tryb życia przecież to idealnie wpisuje się w inwestycje w Bażantarni.


Anuluj