UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Coś sobie projektujesz ewidentnie - za dobre działania, jak np. te dot. poparcia dla reaktywacji Kolei Nadzalewowej, chętnie propsuję nawet PiS. Nie moja jednak wina, że większość ich aktywności (całego PO-PiSu zresztą) nosi znamiona szkodnictwa i populizmu. Ja tylko komentuję rzeczywistość, to ci ludzie natomiast próbują ją tworzyć. A jak to robią, to właśnie widać. PS. Boga nie ma;

RobertKoliński