UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Bazantarnia ta przedwojenna to bylo centrum rekreacji. Czy chociaz raz mozemy brac przyklad z innych a nie tylko niszczyc. Wiem ze jest tu ludnosc naplywowa ale tu mieszkamy i tu jest nasz dom wiec go nie rujnujmy. Tam skad pochodza nasi ojcowie juz nikt na nas nie czeka zrozumcie.

Gosc