UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Bazantarnia ta przedwojenna to bylo centrum rekreacji. Czy chociaz raz mozemy brac przyklad z innych a nie tylko niszczyc. Wiem ze jest tu ludnosc naplywowa ale tu mieszkamy i tu jest nasz dom wiec go nie rujnujmy. Tam skad pochodza nasi ojcowie juz nikt na nas nie czeka zrozumcie.
Gosc