Wybrany wątek opinii

@hamulcowy - Nieprawda, towarzyszu hamulcowy - kasę wyłożyły Wody Polskie (PiS), miasto (słup-szkodniki) i Lasy Państwowe (w zasadzie też PiSowska klika szkodnicza). Warto tu zapamiętać, że zrobiły to dopiero przyciśnięte do muru brakiem wyborczego poparcia dla PiS w mieście w ostatnich dniach kampanii wyborczej, bo wcześniej projekt naprawy Czerwonego Szlaku i usunięcia popowodziowych zniszczeń bezczelnie a cynicznie na niekorzyść miasta i mieszkańców sabotowały, marny propagandysto;
RobertKoliński (2019.11.21)
Rozlewasz żółć przy kazdorazowym wspomnieniu Prawa i Sprawiedliwości. Ronię łze nad tobą. Oby wszechmogacy Bóg wspierał twoja cierpliwość na następne 4 lata.
(2019.11.21)
Coś sobie projektujesz ewidentnie - za dobre działania, jak np. te dot. poparcia dla reaktywacji Kolei Nadzalewowej, chętnie propsuję nawet PiS. Nie moja jednak wina, że większość ich aktywności (całego PO-PiSu zresztą) nosi znamiona szkodnictwa i populizmu. Ja tylko komentuję rzeczywistość, to ci ludzie natomiast próbują ją tworzyć. A jak to robią, to właśnie widać. PS. Boga nie ma;
RobertKoliński (2019.11.21)
Ziomuś, kasę to ja i inni pracujacy wykładamy w podatkach za swoją ciężką pracę a nie żaden polityk.
(2019.11.21)
Nie wspomniałem przecież o żadnych politykach w swoim komentarzu, ale o instytucjach zarządzanych przez konkretne grupy - fakt, że polityczne. Przy okazji warto tu nadmienić, że a) politycy też płacą zwykle podatki oraz b) budżet państwa nie składa się tylko z podatków, o czym zapomina się często w populistycznych dyskusjach i czego nie wiedziała również m. in. wiedźma Thatcher opowiadając swoje głupoty na temat państwa i pieniędzy w jego budżecie;) Ale to jest inna, dłuższa historia.
RobertKoliński (2019.11.21)
@RobertKoliński - dla ciebie nie ma i ciebie tez nie bedzie fajnie nie :D
(2019.11.21)
Fajnie jak fajnie, normalnie po prostu. Ty za to zapewne będziesz trollował wiecznie;)
RobertKoliński (2019.11.21)
Powrót do komentarzy