A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Poprawiać naturę? koń by się uśmiał
Bazantarnia jest najpiekniejszym miejscem przyjezdzaja ludzie z innych pobliskich miast aby przejsc sie szlakiem!!! Czas najwyzszy dbac o te miejsce !
Cierpliwość i tak się przyda...
@RobertKoliński - dla ciebie nie ma i ciebie tez nie bedzie fajnie nie :D
Dlaczego Wody Polskie nie zapobiegają,tylko jak zwykle gaszą pożar. Kiedy wreszcie będą pieniądze na prawidłowe utrzymanie cieków wodnych. Trzeba przewidywać i działać prewencyjnie.
Fajnie jak fajnie, normalnie po prostu. Ty za to zapewne będziesz trollował wiecznie;)
Nie narzekać. Minogi mają się dobrze. W ostatni weekend odbyła się akcja przesiedlenia odłowionych minogów strumieniowych z odcinków koryta Srebrnego Potoku, których prawy brzeg będzie umacniany, w miejsca w których będą się czuły wspaniale i będą miały pełny wypas. Nad wszystkim czuwa RDOŚ. Trzymać kciuki, a do końca roku zostanie naprawiony i udostępniony cały szlak. Polecam szykować kijki, buty do biegania i smarować mechanizmy rowerów. Życzę dużo optymizmu, spotkania na odtworzonym szlaku, sympatycznego dzień dobry wypowiedzianego przez mijane osoby. Kochajmy bliźniego. Zero hejtu. Miłych snów i spokojnego wieczoru.
Chyba z Jeglownika
Wbijanie stalowych pali bezpośrednio używając łopaty koparki prowadzi to ich uszkodzenia. To samo z podnoszeniem. Od tego są specjalne narzędzia i zaciski a nie lina -_-'
Koliński Ty tutaj też jesteś ?. Masakra .
Mamy słabego prezydenta , ale Ty bijesz go na głowę swoją samozaje.. i znajomością wszelakich tematów.
Nikt Ci nigdy nie powiedział że jesteś męczący , chłop 42 lata na karku , a nic nie robi tylko siedzi przed komputerem i cały dzień komentarze pisze. Weź się do uczciwej pracy .
Czekam aż zaczniesz znów mnie wyzywać od niedouczonych malkontentów .