UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Czy miasto ma jakiś plan zarządzania Bażantarnią? Co by nie mówić, to wg mnie jest największą atrakcja w tym mieście(obok starego miasta), a jest tak zaniebane, że szkoda gadać. Zresztą można zobaczyć nawet w listopadowe niedziele ile samochodów jest zaparkowanych koło Polanki i Muszli, pokazuje to jak dużym zainteresowaniem cieszy się to miejsce. Nie raz można było przeczytać opinie osób niezwiązanych z Elblągiem, że Bażantarnia jest piękna. Dodając tendencje jakie mamy na świecie, czyli moda dbanie o środowisko, ekologie, a także zdrowy tryb życia przecież to idealnie wpisuje się w inwestycje w Bażantarni.