A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Wspaniała szkoła wysoko wykwalifikowana kadra pedagogiczna ludzie po prostu zazdroszczą sukcesu taka cecha prawdziwego Polaka głupiego i zazdrosnego cwaniaka, szkoła uczniowie pedagodzy wspaniali ludzie ogromny wkład wszystkich w osiągnięte sukcesy kibicuję Wam od pierwszych godzin powstania szkoły GRATULACJE
Pozdrowienia dla "starej gwardi" technikum agrobiznesu 2003-2006 oraz pedagogów.
@Goral - Człowieku skąd w Tobie tyle złości i nienawiści??
To nie jest szkoła dla bogaczy tylko dla młodzieży, która ma swoje pasje i zainteresowania ( rysunek, malarstwo, rzeźba, fotografia. .itp. ) i chciałaby je doskonalić pod okiem wykształconej kadry - SZACUNEK DLA NAUCYCIELI!!!
Co do koneksji - każdy ma szansę się w niej uczyć trzeba tylko zdać egzaminy.
Zawsze można pójść na wernisaż prac tych utalentowanych, młodych ludzi.