25
15.11.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Wspaniała szkoła wysoko wykwalifikowana kadra pedagogiczna ludzie po prostu zazdroszczą sukcesu taka cecha prawdziwego Polaka głupiego i zazdrosnego cwaniaka, szkoła uczniowie pedagodzy wspaniali ludzie ogromny wkład wszystkich w osiągnięte sukcesy kibicuję Wam od pierwszych godzin powstania szkoły GRATULACJE
(2019.11.16)

info

8  
  0
Pozdrowienia dla "starej gwardi" technikum agrobiznesu 2003-2006 oraz pedagogów.
Absolwent 2003-2006 (2019.11.17)

info

0  
  0
@Goral - Człowieku skąd w Tobie tyle złości i nienawiści??
(2019.11.17)
To nie jest szkoła dla bogaczy tylko dla młodzieży, która ma swoje pasje i zainteresowania ( rysunek, malarstwo, rzeźba, fotografia. .itp. ) i chciałaby je doskonalić pod okiem wykształconej kadry - SZACUNEK DLA NAUCYCIELI!!! Co do koneksji - każdy ma szansę się w niej uczyć trzeba tylko zdać egzaminy.
(2019.11.17)
Zawsze można pójść na wernisaż prac tych utalentowanych, młodych ludzi.
Salvia (2019.11.18)