UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Wspaniała szkoła wysoko wykwalifikowana kadra pedagogiczna ludzie po prostu zazdroszczą sukcesu taka cecha prawdziwego Polaka głupiego i zazdrosnego cwaniaka, szkoła uczniowie pedagodzy wspaniali ludzie ogromny wkład wszystkich w osiągnięte sukcesy kibicuję Wam od pierwszych godzin powstania szkoły GRATULACJE