UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

To nie jest szkoła dla bogaczy tylko dla młodzieży, która ma swoje pasje i zainteresowania ( rysunek, malarstwo, rzeźba, fotografia. .itp. ) i chciałaby je doskonalić pod okiem wykształconej kadry - SZACUNEK DLA NAUCYCIELI!!! Co do koneksji - każdy ma szansę się w niej uczyć trzeba tylko zdać egzaminy.


Anuluj