Wybrany wątek opinii

Szkoła dla bogaczy i z koneksjami, od młodego uczą że tylko kasa i układy się liczą - demoralizują młodzież
(2019.11.15)
Faktycznie układy jak w większości klas są miejsca, a regularne wydatki to zaopatrzenie się w cierpliwość kilka tub farb i zestaw ołówkow. Reszta nie odbiega od normy. No chyba, że fakt podwójnej ceny za komunikację czyni nas milionerami. To tu prznam rację
Członek klubu anime (2019.11.15)
Skończyłam ta szkole i wcale tak nie jest
(2019.11.15)
Aż przykro słuchać :D Nikt mnie nie zdemoralizował przez cztery lata. Jakoś wielce bogata również nie byłam, gdy zaczynał tam naukę. Mamy swój własny rozum i każdy wybiera czy wchodZi w chore układy czy tez nie. Pozdrawiam. Świadoma... już prawie bogata, wiedząca, ze nie tylko układy się liczą, studentka 3 roku Na Akademii Sztuk pięknych w Warszawie.
(2019.11.16)
XDD
:D (2019.11.16)
To nie jest szkoła dla bogaczy tylko dla młodzieży, która ma swoje pasje i zainteresowania ( rysunek, malarstwo, rzeźba, fotografia. .itp. ) i chciałaby je doskonalić pod okiem wykształconej kadry - SZACUNEK DLA NAUCYCIELI!!! Co do koneksji - każdy ma szansę się w niej uczyć trzeba tylko zdać egzaminy.
(2019.11.17)
Powrót do komentarzy