A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Skończyłam ta szkole i wcale tak nie jest
Aż przykro słuchać :D
Nikt mnie nie zdemoralizował przez cztery lata.
Jakoś wielce bogata również nie byłam, gdy zaczynał tam naukę. Mamy swój własny rozum i każdy wybiera czy wchodZi w chore układy czy tez nie.
Pozdrawiam.
Świadoma... już prawie bogata, wiedząca, ze nie tylko układy się liczą, studentka 3 roku Na Akademii Sztuk pięknych w Warszawie.
Mieszkańcy Gronowa Górnego nie chcą podłączenia do Elbląga. Nie uszczęśliwiajcie na siłę.
XDD
Może lepiej dowiedzieć się trochę więcej o szkole i uczniach, którzy tam się uczą. Rozwijają swoje pasje i podtrzymują tą wymierajacą w Polsce kulture i sztuke.
Tak jasne, bogaci, ale w talent.
Zdajecie sobie sprawę, że to jest szkoła publiczna? Nie trzeba wcale być bogaczem aby się tu dostać.
Ale ich pelno przy wstegach, etatowi to przesada.
@Goral - co? to tak nie działa. Większość projektu jest z pieniędzy państwowych, i każda placówka mogła się o nie ubiegać, tak samo jak o pieniądze z "waszych kieszeni" czyli podatków które są aby takie projekty realizować. Podatki po to są aby wspierać młodzież i inne sfery społeczeństwa.
Bardzo fajnie iż nowa przestrzeń umożliwi odrobinę komfortu ludziom sztuki. .. nie zawsze cierpienia Van Goga są warunkiem dobrej sztuki. Życzę udanych projektów, satysfakcji w karierze zawodowej i zawsze uśmiechu do ludzi oraz życzliwości losu. Choć ślepy widzi dalej niż my. Powodzenia.
O kurcze! Z tąd wniosek, nie płaćmy podatków, kupmy sobie więcej płyt a na szkoły, drogi i inne inwestycje z pofatków same z siebie się zainwestują albo przyjaciele z unii cczy ze wschodi nam wybudują. A może wystarczy rozsądnie gospodarować tym co z naszego domowego budrzetu zabrali nam na płyty.