UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

To nie jest szkoła dla bogaczy tylko dla młodzieży, która ma swoje pasje i zainteresowania ( rysunek, malarstwo, rzeźba, fotografia. .itp. ) i chciałaby je doskonalić pod okiem wykształconej kadry - SZACUNEK DLA NAUCYCIELI!!! Co do koneksji - każdy ma szansę się w niej uczyć trzeba tylko zdać egzaminy.