UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
To nie jest szkoła dla bogaczy tylko dla młodzieży, która ma swoje pasje i zainteresowania ( rysunek, malarstwo, rzeźba, fotografia. .itp. ) i chciałaby je doskonalić pod okiem wykształconej kadry - SZACUNEK DLA NAUCYCIELI!!! Co do koneksji - każdy ma szansę się w niej uczyć trzeba tylko zdać egzaminy.