UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Wspaniała szkoła wysoko wykwalifikowana kadra pedagogiczna ludzie po prostu zazdroszczą sukcesu taka cecha prawdziwego Polaka głupiego i zazdrosnego cwaniaka, szkoła uczniowie pedagodzy wspaniali ludzie ogromny wkład wszystkich w osiągnięte sukcesy kibicuję Wam od pierwszych godzin powstania szkoły GRATULACJE