Wybrany wątek opinii
Pamiętajcie tylko,że każda złotówka na to została wam odebrana w podatkach. Ktoś nie kupił sobie płyty,inny nie poszedł do teatru czy nie kupił książki,by jacyś obcy bogaci ludzie mogli sobie malować w komfortowych warunkach
Do moderacji
Odpowiedz
0
19
@Goral - e tam, 80 procent ludzi ma warunki w domu zeby zaja sie sztuka, tylko im sie nei chce, a tym co sie chce trzeba slono zaplacic
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
Może lepiej dowiedzieć się trochę więcej o szkole i uczniach, którzy tam się uczą. Rozwijają swoje pasje i podtrzymują tą wymierajacą w Polsce kulture i sztuke.
Tak jasne, bogaci, ale w talent.
Do moderacji
Odpowiedz
3
0
@Goral - co? to tak nie działa. Większość projektu jest z pieniędzy państwowych, i każda placówka mogła się o nie ubiegać, tak samo jak o pieniądze z "waszych kieszeni" czyli podatków które są aby takie projekty realizować. Podatki po to są aby wspierać młodzież i inne sfery społeczeństwa.
Do moderacji
Odpowiedz
1
0
O kurcze! Z tąd wniosek, nie płaćmy podatków, kupmy sobie więcej płyt a na szkoły, drogi i inne inwestycje z pofatków same z siebie się zainwestują albo przyjaciele z unii cczy ze wschodi nam wybudują. A może wystarczy rozsądnie gospodarować tym co z naszego domowego budrzetu zabrali nam na płyty.
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
@Goral - Człowieku skąd w Tobie tyle złości i nienawiści??
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
Zawsze można pójść na wernisaż prac tych utalentowanych, młodych ludzi.
Do moderacji
Odpowiedz
0
0